نمایندگی رسمی لوله سپنتا
نمایندگی رسمی کارخانجات لوله و پروفیل سپنتا
dividerآرشیو اخبار بازار
آرشیو اخبار بازار
نام گروه :  

اطلاعیه عرضه فولاد مبارکه اصفهان، یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۴

ورق گرمHR 

فولاد و تنظیم بازار

آقای دکتر فاطمی امین وزیر صمت این هفته اعلام کردند که اصلاحات بازار و ساختار صنعت فولاد کشور را در قالب 3 فاز طی ماههای آتی اجرایی خواهند نمود:

رصد کامل زنجیره فولاد کشور در قالب سامانه جامع تجارت و اطمینان از عرضه بورس کالا
اصلاح ساختار بازار فولاد و حذف چند قیمتی، امضای طلایی و سهمیه ها و رانت ها
اصلاح ساختار صنعت فولاد کشور و کاهش بهای تمام شده (افزایش رقابت پذیری)

کامودیتی 

بازار چند روزی بود که از صحبتهای جناب آقای نیکزاد مجلس در خصوص سیمان و فولاد ملتهب بود و از صحبتهای وزیر صمت، اینگونه برداشت شد که احتمال دارد دولت تجربیات ناموفق گذشته را تکرار و اقدام به تعیین قیمت دستوری کالاها نماید ... به چند نکته توجه کنیم:

1- سیاستهای صمت در دوره جدید تفاوت فاحش با گذشته دارد ... قرار است نهاد بورس کالا بعنوان تنها نهاد کشف قیمت کامودیتیها تقویت و از طریق افزایش عرضه در تناسب با تقاضا، قیمتها بر اساس مکانیزم بازار مشخص شود. 

 

عرضه های برنامه ریزی شده در بورس کالا در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می گیرد . برای اطلاع از محصولات قابل عرضه میتوانید از لینک زیر استفاده نمایید.

 

بورس کالای ایران

 

اخبار بازار آهن شادآباد تهران

مجموعه سپنتا به عنوان یکی از تامین کنندگان و همچنین تولیدکنندگان ملی در صنعت لوله و پروفیل فولادی کشور، پس از 60 سال فعالیت مستمر، همواره در خط مقدم صنعت کشور پیشتاز بوده و همچنان با وجود تحریم­ های ظالمانه بین­ المللی، در جهت تولید محصولات ملی، از تلاش و کوشش مستمر خود لحظه ­ای دریغ ننموده و برای این مهم از موانع و مشکلات بسیاری عبور کرده و همچنان در پیشبرد اهداف ملی با قدرت ادامه خواهد داد.

به وبسایت آهن پلازا خوش آمدید.

شرکت سورنا فلز هوشمند نمایندگی رسمی گروه صنعتی سپنتا یک شرکت تخصصی در زمینه تجارت انواع لوله های گازی، گالوانیزه و صنعتی است. با توجه به سابقه 30 ساله در زمینه معاملات آهن و فولاد در بازار آهن شادآباد و نیاز بازار به شفافیت معاملات از نظر کیفیت و قیمت، ما را بر آن داشت با طراحی این وبسایت شروع به فعالیت نماییم. شرکت سورنا فلز هوشمند با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت لوله و پروفیل سپنتا ( تهران ، مرند ، اهواز ) ،تضمین کیفیت محصولات و قیمت مناسب برای خریداران محترم را اولویت خود قرار داده است.مجوز ها: پروانه کسب از اتحادیه صنف آهن فروشان، مجوز فعالیت از اداره ثبت شرکتها، دارای کد اقتصادی و گواهی ارزش افزوده

آدرس دفتر فروش: تهران، بازار آهن شادآباد، بلوار افتخاری، بلوار مدائن، ساختمان آهن 2، پلاک 11

تلفن تماس (خط ویژه):      62847-021

تلفن تماس :      66222121-021

تلفن تماس :      66232121-021

تلفن تماس :      66232122-021

نمایندگی رسمی لوله سپنتا
© تمامی حقوق برای شرکت سورنا فلز هوشمند محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
شکیبا باشید ...